header app

Aplikacja dla kierowców ciężarówek: Michelin Truckfly:

Opublikowano dnia 11 lutego 2024 - 3 minuty czytania

Kierowcy ciężarówek mogą teraz korzystać z Truckfly by MICHELIN, aplikacji pomagajacej znaleźć najlepsze miejsca i informacje, wsparcie na drogach całej Europy. Grégoire Rosay, CEO Truckfly, ujawnia, w jaki sposób ta aplikacja staje się kluczowym atutem dla flot dbających o swoich kierowców.

 

Discover Truckfly, an initiative led by Grégoire Rosay

Grégoire Rosay Truckfly CEO

Grégoire Rosay, CEO of Truckfly


 

Jak działa Truckfly?

Przedstawiamy Truckfly by Michelin, aplikację umożliwiającą kierowcom ciężarówek cieszenie się bezproblemowymi podróżami. Nasza bezpłatna aplikacja została zaprojektowana z myślą o zawodowych kierowcach, oferując więcej niż tylko najlepsze miejsca na trasie - chodzi tu o poprawę życia na drodze. 44 kraje i 330 000 unikalnych użytkowników. To prawdziwy mobilny asystent kierowców ciężarówek, odpowiadający na wszystkie ich potrzeby. Mogą odkryć miejsca odpoczynku, usługi i wiele więcej, oszczędzając czas podczas organizowania swoich tras.

Pobierz TruckFly by Michelin

Pobierz TruckFly by Michelin

1. Udogodnienia na wyciągnięcie ręki: Truckfly zapewnia komfortową podróż sprawnie prowadząc kierowców do czystych pryszniców, wysokiej jakości restauracji przy autostradach i bezpiecznych miejsc parkingowych zapewniając im komfortową podróż. 
2. Ortrzymuj najświeższe aktualizacje ruchu: We współpracy z zaufanymi operatorami Truckfly dostarcza informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, zapewniając punktualne dostawy. 
3. Uproszczone parkowanie: Funkcja połączonego parkingu Truckfly umozliwia bezstresowe i wygodne znajdowanie dostępnych miejsc.
4. Dostępna pomoc medyczna: Współpracując z DocStop, Truckfly zapewnia łatwy dostęp do usług medycznych, bo dobre samopoczucia w drodze jest najważniejsze. 
5. Kompleksowe centrum zasobów: Od godzin otwarcia po dostępność Wi-Fi, Truckfly usprawnia podróż dzięki praktycznym informacjom. 

To cos wiecej niż tylko aplikacja; to niezawodne rozwiązanie dla kierowców ciężarówek, gwarant płynniejszej podróży. 

"Porozmawiaj ze swoimi pracownikami o aplikacji Truckfly już teraz i pomóż im zaoszczędzić czas i zadbać o siebie!” - Grégoire Rosay

Truckfly w liczbach

Truckfly w liczbach

Truckfly w liczbach

Dlaczego poprawa warunków pracy kierowców ciężarówek to priorytet menedżerów flot?

Według Międzynarodowej Unii Transportu Drogowego (IRU), na całym świecie występuje znaczny niedobór zawodowych kierowców ciężarówek, z ponad 2,6 milionami nieobsadzonych stanowisk.

Niedobór ten wynika z wielu czynników, w tym ekonomicznych, demograficznych i regulacyjnych. Co więcej, coraz większa liczba kierowców ciężarówek przenosi swoją uwagę na dystrybucję ostatniej mili w odpowiedzi na rosnące wymagania branży e-commerce.
 
Chociaż zmiana ta ma na celu zwiększenie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, wywołała ona również obawy dotyczące bezpieczeństwa i warunków pracy. W Truckfly angażujemy się w rozwiązywanie i ulepszanie tych aspektów z korzyścią dla całej branży!

 

Pobierz TruckFly by Michelin

Pobierz TruckFly by Michelin

 

Truckfly by Michelin jest odwiedzany w Europie corocznie przez 330 000 unikalnych aktywnych użytkowników. Aplikacja stanowi teraz punkt odniesienia dla kierowców ciężarówek na całym świecie! Czy będziesz kolejną flotą, która z niej skorzysta i poprawi warunki pracy swoich pracowników dzięki najlepszej aplikacji dla kierowców ciężarówek?

Korzystasz z nieaktualnej wersji przeglądarki.

Nie wspieramy już tej wersji przeglądarki. Oznacza to, że niektóre funkcjonalności strony mogą nie działać poprawnie.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę do nowszej wersji lub otwórz stronę korzystając z innej przeglądarki.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+