background photo van charging worker dark full corporate fleet
background photo van charging worker dark full corporate fleet

Handlowcy i specjaliści

Pozwól, że Michelin zadba o Twoje opony, abyś mógł skoncentrować się wyłącznie na pracy!

Znajdź właściwą oponę

Należy wybrać jedno z pól
Niewłaściwy parametr wyszukiwania, spróbuj ponownie

Skoncentruj się na swojej pracy, a MICHELIN zadba o Twoje opony!

Prowadzisz własną firmę, która jest całym Twoim życiem. Do jej funkcjonowania niezbędny jest samochód dostawczya, którym dostarczasz coś klientom lub jedziesz na plac budowy... Strata czasu nie wchodzi w grę. Musi ona działać w każdych warunkach pogodowych i na każdym terenie!

Klient jest zawsze na pierwszym miejscu. Im mniej czasu poświęcisz na konserwację pojazdu, tym lepiej dla Ciebie! Uwolnij się zatem od wszystkich czynności związanych z oponami i ciągłego zastanawiania się, czy Twoje opony nie sprawią Ci przykrych niespodzianek!

Edito photo artisans tradesmen Corporate fleet

gamme pneu MICHELIN Agilis

PL agilis gamme

gamme pneu MICHELIN Agilis

Rozwiązanie dostosowane do Twojej działalności

Znajdź najlepszą oponę do swojego pojazdu i warunków użytkowania:  dostawy miejskie lub regionalne, na placach budowy, przewóz osób, latem, zimą lub przy każdej pogodzie ...

Z gamą opon MICHELIN Agilis do samochodów dostawczych będziesz mógł skoncentrować się na pracy i klientach, bez względu na pogodę i typ podłoża. Bezpieczeństwo na drodze, oszczędność paliwa, sterowność na drodze, wytrzymałość, mniejszy wpływ na środowisko... Z chęcią będziemy Ci towarzyszyć tak na co dzień, jak i w najważniejszych etapach rozwoju firmy.

OBLICZ WPŁYW OPON MICHELIN AGILIS NA TWOJĄ FLOTĘ

Porównaj przebieg opon MICHELIN Agilis z przebiegiem opon innych marek, aby oszacować potencjalne oszczędności.

2312 urb iframe 280x280 v3

PRZETESTOWANE PRZEZ PROFESJONALISTÓW

Siłą, która pcha nas naprzód, jest zadowolenie naszych klientów, takich jak Ty!

Testowane na śniegu przez samych użytkowników!

 

O przetestowanie naszej opony MICHELIN Agilis CrossClimate na swoim pojeździe poprosiliśmy specjalistów różnych zawodów (m.in. hydraulików, malarzy, elektryków), dla których samochód dostawczy jest narzędziem pracy. Wszyscy byli pod wrażeniem opony! Przyczepność na każdym podłożu (np. błoto, żwir), wszechstronność na suchej drodze latem i na śniegu, sterowność i wytrzymałość opony. sprawiają, że mogą czuć się bezpiecznie każdego dnia.

MICHELIN - Agilis CrossClimate – a test by the professionals

 

MICHELIN PARTNEREM HANDLOWCÓW

Chętnie spotkamy się z Tobą regularnie w Twoim codziennym życiu, poprzez działania związane z bezpieczeństwem w Twoich miejscach pracy: targ w Rungis, Vinidôme, Artisanales de Chartres… jak również na różnych etapach Twojej kariery zawodowej, jako partner „Un des Meilleurs ouvriers de France ”.

Giełda Rungis powoli zbliża się ku końcowi. Pierwsze spostrzeżenia z naszej akcji koncentrującej się na bezpieczeństwie drogowym są pozytywne. Sprawdziliśmy 1800 opon w pojazdach uczestników giełdy, a nieprawidłowości odnotowaliśmy w ok. w 15% z nich. Udało nam się nawiązać konstruktywny dialog z 450 przedsiębiorcami, którzy za sprawą udzielonych zaleceń uzyskają lepszą kontrolę nad kosztami prowadzenia działalności, a zarazem podniosą bezpieczeństwo w codziennej pracy. To kolejny przykład zaangażowania Michelin we współpracę z prawdziwymi profesjonalistami!

rungis

Edito rungis 2019 Craftmen

rungis

Edito michelin agilis alpine verification Craftmen

Potrzebujesz opon do pojazdu typu „lekka ciężarówka” (ciężarówka sztywna / prosta)? Odkryj nasze niezwykle wszechstronne rozwiązanie z MICHELIN X® MULTI ™:

Edito photo ppl small truck Craftmen

Edito photo truck workers Craftmen

contact-us-white
Contact an expert

Do you have any questions? Write to us!

Korzystasz z nieaktualnej wersji przeglądarki.

Nie wspieramy już tej wersji przeglądarki. Oznacza to, że niektóre funkcjonalności strony mogą nie działać poprawnie.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę do nowszej wersji lub otwórz stronę korzystając z innej przeglądarki.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+