Dlaczego Michelin?

Oferta Michelin dla klientów biznesowych: lepsza droga do rozwoju

Michelin pragnie być Twoim partnerem w zakresie zrównoważonej mobilności

Transport towarowy, pasażerski, wewnętrzny, budownictwo, przemysł wydobywczy, rolnictwo i wiele innych obszarów zastosowań. Czy jesteś klientem biznesowym? Niezależnie od branży, w której działasz, Michelin ma w swojej ofercie szeroką gamę produktów i usług dostosowanych do Twoich potrzeb. Od ponad stu lat Michelin współpracuje z klientami biznesowymi, dążąc ku bezpieczniejszej, czystszej, bardziej dostępnej i wydajniejszej mobilności. W naszym dążeniu do postępu kluczową rolę odgrywają zespoły działów badawczo-rozwojowych Michelin. To właśnie dzięki gromadzonej od dziesięcioleci wiedzy i doświadczeniu tworzymy z pasją technologie spełniające coraz wyższe standardy w zakresie osiągów opon.

Innowacyjność jest na trwale wpisana w cele Grupy Michelin. Wykorzystujemy cały zakres naszego know-how, aby nasze produkty cechowały się trwałością i zapewniały bezpieczeństwo i mobilność. W naszej bogatej ofercie klienci biznesowi znajdą odpowiednie opony, projektowanych tak, aby spełniały najwyższe standardy w zakresie bezkompromisowych i długotrwałych osiągów. Grupa Michelin będzie współpracować z Twoją firmą, abyś mógł osiągać jeszcze lepsze wyniki dzięki mocnym, niezawodnym i trwałym oponom do różnorodnych zastosowań. Z Michelin masz możliwość dokonanie właściwego wyboru, który nie tylko spełni wymagania finansowe Twojej firmy, ale będzie także wyjątkowym sposobem na obniżenie zużycia paliwa.

Wybierając Michelin, otrzymujesz do dyspozycji szeroką gamę usług klasy premium podnoszących produktywność i wydajność zakładu. Należą do nich między innymi usługi w zakresie konserwacji opon i monitorowania ciśnienia, rozwiązania wspomagające, nie wspominając o najnowszych zdobyczach technologii połączonych cyfrowo opon.

Jeśli jesteś przewoźnikiem, menadżerem floty pojazdów, kierowcą tira, autobusu czy ciężarówki na placu budowy, zajmujesz stanowisko kierownicze w transporcie towarowym lub pasażerskim, rolnictwie, górnictwie, kamieniołomach czy jakiejkolwiek innej gałęzi przemysłu, skorzystaj z innowacyjnych usług Michelin. To efektywne narzędzia pomagające w prowadzeniu firmy, optymalizacji i większej kontroli nad kosztami przedsiębiorstwa, a także przynoszące oszczędność czasu i podnoszące bezpieczeństwo pracy. Korzystaj z doświadczenia całego ekosystemu partnerów, np. Sascar, Masternaut i wielu innych, dynamicznie rozwijających się firm oferujących coraz więcej innowacyjnych rozwiązań.

Kolejną niezwykle ważną kwestią, która dotyczy nas wszystkich jest ochrona środowiska. To priorytetowy obszar do poprawy. Od wielu lat Grupa Michelin dokłada wszelkich starań, aby ograniczyć swój wpływ na środowisko. Nasze zespoły terenowe współpracują z rolnikami nad rozwojem technologii, które będą jeszcze lepiej chronić glebę i pomagać w prowadzenia gospodarstw.


Dzięki niskim oporom toczenia, nasze opony pomagają firmom transportowym ograniczać emisję CO2 i obniżać zużycie paliwa. Nasze opony projektujemy tak, aby zapewniały trwałe osiągi od nowości do dopuszczalnego poziomu zużycia*, po którym można byłoby poddać je bieżnikowaniu. W ten sposób Grupa Michelin  ogranicza zużycie surowców i realizuje założenia bardziej zrównoważonej mobilności.

* Dopuszczalny poziom zużycia może być różny w poszczególnych krajach i segmentach użytkowania 

PL Picto mems evolution 4 Mining and quarries

PL Picto mems evolution 4 Mining and quarries

MICHELIN® MEMS® Evolution 4 (usługa dla kopalń)

PL Edito image sustainable Help and Advice

PL Edito image sustainable Help and Advice

Utrzymuj firmę na najwyższych obrotach z pojazdami w ciągłej gotowości do pracy w każdych warunkach drogowych, niezależnie od pogody. Produktywność i wyniki z pełną mocą.

Wybierając Michelin, wybierasz bezpieczeństwo i spokój.

PL eb002236 large

PL eb002236 large

Grupa Michelin

Nie tylko opony. Grupa działająca w wielu obszarach.

PL peles

PL peles

Peles in Muntenia region, Romania. Sinaia, Prahova county.

Michelin w Polsce

Obecność Michelin w Polsce.

Korzystasz z nieaktualnej wersji przeglądarki.

Nie wspieramy już tej wersji przeglądarki. Oznacza to, że niektóre funkcjonalności strony mogą nie działać poprawnie.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę do nowszej wersji lub otwórz stronę korzystając z innej przeglądarki.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+