Kalkulator przebiegu Michelin 
dla opon do samochodów dostawczych

Dystans pokonywany przez samochód dostawczy wpływa na osiągi opon i koszty z nimi związane. Gama opon MICHELIN Agilis pomoże w osiągnięciu optymalnych oszczędności w wydatkach na opony. Skorzystaj z naszego kalkulatora aby sprawdzić, o ile możesz obniżyć koszty wybierając nasze wysokiej jakości i trwałe opony

OSZACUJ POTENCJALNE OSZCZĘDNOŚCI DLA SWOJEJ FLOTY,

 KORZYSTAJĄC Z NASZEGO KALKULATORA PRZEBIEGU OPON

KTÓRĄ OPONĘ WYBRAĆ, ABY ZAOSZCZĘDZIĆ?

Wybór odpowiedniej opony do samochodu dostawczego zależy od warunków użytkowania i potrzeb kierowcy. Oto kilka cech każdej opony, które pomogą w podjęciu decyzji:

  • MICHELIN Agilis CrossClimate: opona całoroczna na każdą pogodę - bezpieczna, niezawodna, odpowiednia na śnieg i błoto.
  • MICHELIN Agilis 3: opona letnia - bezpieczna, wydajna, trwała i przyjazna dla środowiska.
  • MICHELIN Agilis Alpin: opona zimowa - bezpieczna, stabilna, zwrotna, idealna na śnieg i ciężkie warunki zimowe.

MICHELIN AGILIS CROSSCLIMATE

Całoroczna opona MICHELIN do samochodów dostawczych zapewniająca bezpieczeństwo, łatwość obsługi, obniżenie kosztów i spokój przez cały rok. Nawet w śniegu i błocie!

Więcej informacji

MICHELIN AGILIS 3

MICHELIN Agilis 3 to letnia opona do samochodów dostawczych, która zapewnia znakomite bezpieczeństwo, efektywność energetyczną oraz trwałość, jakiej oczekujesz od marki MICHELIN! Właściwy wybór dla Twojej firmy i dla środowiska!

Więcej informacji

MICHELIN AGILIS ALPIN

MICHELIN Agilis Alpin to opona zimowa do samochodów dostawczych. Idealna na ciężkie warunki zimowe z częstymi i obfitymi opadami śniegu. Optymalne bezpieczeństwo, kontrola i mobilność. Nie pozwól, aby ostre zimy zatrzymały Cię na drodze!
Więcej informacji

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE OPON DO SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

JAKIE BENEFITY DLA MOJEJ FLOTY SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH DAJE KORZYSTANIE Z KALKULATORA PRZEBIEGU?

Ten kalkulator jest przydatnym narzędziem do zarządzania flotą opon do samochodów dostawczych. Pokazuje przebieg opon, Oraz oszczędności w wydatkach na opony. Ten kalkulator pomoże podjąć właściwe decyzje dotyczące floty opon do samochodów dostawczych dostosowanych do Twoich potrzeb. Korzystając z tego kalkulatora możesz obniżyć koszty, zwiększyć bezpieczeństwo i obniżyć negatywny wpływ na środowisko.

Skąd pochodzą dane do obliczeń kalkulatora przebiegu Michelin?

Narzędzie służy do symulacji wpływu wyboru opon na przebieg i związane z nim koszty. Przedstawiona synteza i jej zawartość nie są prawnie wiążące. Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby dane, a tym samym szacunki, były jak najdokładniejsze, rzeczywiste wyniki mogą się różnić, ponieważ może na nie wpływać wiele czynników pozostających poza kontrolą Michelin (takich jak między innymi: warunki drogowe, warunki pogodowe, styl jazdy, wymiary opon i konserwacja opon). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym zastrzeżeniu, kliknij tutaj. 

Jak to obliczamy?
Alt text

calculation vac urb

Korzystasz z nieaktualnej wersji przeglądarki.

Nie wspieramy już tej wersji przeglądarki. Oznacza to, że niektóre funkcjonalności strony mogą nie działać poprawnie.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę do nowszej wersji lub otwórz stronę korzystając z innej przeglądarki.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+