background agro full agriculture
background agro full agriculture

ROLNICTWO

Michelin, Twój partner w mobilności i ochronie ziemi

Znajdź właściwą oponę rolniczą

Należy wybrać jedno z pól
Niewłaściwy parametr wyszukiwania, spróbuj ponownie

Opony MICHELIN sprawdzają się w Gospodarstwie Rolnym Adamczyk

Rolnicy dzielą się swoimi doświadczeniami

Doświadczenie zdobyte w terenie.

Poznaj opinię rodziny Adamczyków, przekonaj się, w jaki sposób firma Michelin korzysta z doświadczenia i pracy rolników w celu podniesienia plonów oraz zoptymalizowania wydajności.

tyre-pressure

Oblicz właściwe ciśnienie

Zmaksymalizuj plony i trwałość opon, pracując zawsze z odpowiednim ciśnieniem 

contact-us-white

Skontaktuj się z ekspertem

Masz pytanie? Uwagę?
Chcesz, żebyśmy oddzwonili?
Napisz do nas!

Background axiobib2 at work Agriculture

pneu MICHELIN AXIOBIB2

Background axiobib2 at work Agriculture

pneu MICHELIN AXIOBIB2

Servicii și soluții

Descoperiți uneltele și serviciile noastre ce vă pot oferi asistență zilnică pentru administrarea fermei dvs. și pentru protecția solului dvs. agricol.

Servicii și soluții

Descoperiți uneltele și serviciile noastre ce vă pot oferi asistență zilnică pentru administrarea fermei dvs. și pentru protecția solului dvs. agricol.

Świadectwo innych rolników:

MICHELIN AXIOBIB - Testimonial - Choosing tyres over tracks for high horsepower Fendt 1050 (EN)

David Dickinson z firmy J.O. Straughan & Co opowiada o swoich wrażeniach z pracy z oponami MICHELIN AXIOBIB, które są bardziej uniwersalne i mają większe spektrum zastosowań.

MICHELIN XEOBIB - Témoignage - Confort et longévité des pneus Made in France (FR)

Mickaël Chardin z firmy GAEC de la Carrière opowiada o swoich doświadczeniach z oponami MICHELIN XEOBIB, które zapewniają komfort, dobre prowadzenie, długą trwałość użytkową i ochronę gleby.

Background Photo Agricultural world Agriculture

Jesteś rolnikiem i zajmujesz się uprawą roślin bądź hodowlą zwierząt? A może pracujesz w przemyśle drzewnym, zajmujesz się ogrodnictwem, szkółkarstwem roślin, pielęgnacją terenów zielonych, uprawą winorośli lub drzew? Eksperci z Grupy Michelin od ponad stu lat wspierają rolnictwo w wielu obszarach. Poprzez nasze doświadczenie, umiejętności i innowacje pomagamy w ochronie gleby. Pomagamy rolnikom optymalizować koszty produkcji w szczególności poprzez obniżenie zużycia paliwa, jak również zwiększyć plony poprzez ograniczenie ugniatania i zagęszczania ziemi.

Różnorodność działań w świecie rolnictwa wymaga od nas szybkiego reagowania na pojawiające się wyzwania, przed którymi stają zarówno rolnicy indywidualni, hodowcy, ogrodnicy, duże zakłady rolne i hodowlane czy też producenci zbóż i dostawcy usług rolniczych.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć naszym klientom możliwie najlepszych rozwiązań: odpowiednich opon rolniczych we właściwym rozmiarze, wyposażonych w nasze technologie, czego przykładem może być opona niskociśnieniowa. Te rozwiązania na stałe przyczyniają się do zoptymalizowania mobilności, trwałości użytkowej, trakcji i komfortu pracy z dużymi maszynami rolniczymi.

Niezależnie od tego, czy do pracy używasz ciągników, przyczep, kombajnów, roztrząsaczy, opryskiwaczy, cystern, maszyn do uprawy, zbierania plonów, czy też do transportu wewnętrznego, skorzystaj z zalet pełnej gamy specjalistycznych opon rolniczych Grupy Michelin. Oferujemy szeroki wybór opon rolniczych w rozmiarach odpowiednich do wyposażenia każdej floty pojazdów, jak np. 540/65R28, 650/65R38, 650/65R42, 600/65R28, 710/70R42.

Wskazówki udzielane przez Przedstawicieli Techniczno-Handlowych Michelin, kalkulatory ciśnienia w oponach oraz narzędzia do doboru opon zapewniają spersonalizowaną obsługę wszystkich klientów. Zachęcamy do odwiedzenia punktu sprzedaży naszej rozległej sieci partnerów dystrybucyjnych i sięgnięcia po spokój w codziennej pracy.

Wspólnie stawimy czoła wyzwaniom ekologicznego i odpowiedzialnego rolnictwa.

Korzystasz z nieaktualnej wersji przeglądarki.

Nie wspieramy już tej wersji przeglądarki. Oznacza to, że niektóre funkcjonalności strony mogą nie działać poprawnie.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę do nowszej wersji lub otwórz stronę korzystając z innej przeglądarki.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+