pneu Génie Civil MICHELIN

PL Background wheel excavator Construction and Industry

pneu Génie Civil MICHELIN

Usługi – budownictwo i przemysł

Nie zostawiaj niczego przypadkowi

Wybór opon Michelin na wyposażenie floty maszyn budowlanych lub przeładunkowych, to wybór opon o osiągach uznanych na całym świecie. To także możliwość skorzystania z porad naszych ekspertów służących radą we wszystkich obszarach związanych z oponami i ich eksploatacją i towarzyszących Ci w terenie w celu optymalizacji ich użytkowania.

Wybierając Michelin, wybierasz dostęp do szeregu usług, które służą jednemu celowi: zapewnieniu, że dzień po dniu będziesz wykorzystywał cały potencjał opon Michelin, będących produktami zawansowanymi technologicznie.

Usprawnienie obsługi opon przez cały okres ich użytkowania, zarządzanie wszystkimi oponami floty za pomocą połączonych cyfrowo rozwiązań, recykling i odzysk surowców z zużytych opon… Oto usługi oferowane przez firmę Michelin i jej partnerów na całym świecie.

GWARANCJE HANDLOWE

Będąc zawsze blisko Ciebie, Michelin wprowadza innowacje, oferując oprócz wszystkich gwarancji wymaganych prawem nowe gwarancje handlowe na opony używane na placach budowy.

PL Edito visual context works Construction and Industry

PL Logo pressure advisor service Help and Advice

PRESSURE ADVISOR


Twoja wyszukiwarka online zalecanych ciśnień w oponach do pojazdów stosowanych w budownictwie

Zarządzanie recyklingiem i odzyskiem surowców z zużytych opon

Recykling i odzysk surowców z zużytych opon

Wszędzie, gdzie to możliwe, Michelin wspiera i pomaga w tworzeniu struktur zajmujących się zbiórką i recyklingiem zużytych opon. Opony przemysłowe, w zależności od rozmiaru, można objąć tymi samymi kanałami odzyskiwania surowców, co pozostałe typy opon. Zużyte opony wykorzystuje się już jako alternatywne paliwo w elektrociepłowniach, kotłach przemysłowych, spalarniach, cementowniach itp. W Stanach Zjednoczonych w ciągu ostatnich 10 lat jako alternatywne źródło energii wykorzystano ponad 150 mln opon.

Z zużytych opon pozyskuje się surowce mające liczne zalety, dzięki którym znalazły szereg zastosowań. Znajdziemy je w uszczelnieniach, jako wypełnienie w robotach ziemnych czy w ekranach akustycznych. Są również dodawane do asfaltu, ponieważ podnoszą trwałość nawierzchni i ograniczają hałas generowany przez poruszające się pojazdy.

Opony nadające się do naprawy

Wszystkie przemysłowe opony Michelin można naprawiać, o ile pozwala na to rodzaj uszkodzenia. Wszelkie naprawy muszą być wykonywane przez profesjonalny serwis, dzięki czemu będziesz mógł przedłużyć trwałość swoich opon.

Korzystasz z nieaktualnej wersji przeglądarki.

Nie wspieramy już tej wersji przeglądarki. Oznacza to, że niektóre funkcjonalności strony mogą nie działać poprawnie.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę do nowszej wersji lub otwórz stronę korzystając z innej przeglądarki.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+