wave5 innovative trucks header

5 najbardziej innowacyjnych pojazdów ciężarowych z całego świata

Opublikowano dnia 1 marca 2023 - 2 minuty czytania

Zapoznaj się z podsumowaniem na temat najbardziej innowacyjnych pojazdów ciężarowych w branży. Bez względu na to, czy są to zdobywcy nagród, czy też odświeżone klasyki, te pojazdy zapewniają łączność oraz mają świetny design i alternatywne źródła energii, dzięki którym poprowadzą nas w przyszłość.

 

copie de iveco s way 002

 • IVECO S-WAY

  • S-WAY przenosi łączność na wyższy poziom: zaawansowane wspomaganie kierowcy zapewnia doskonałe wrażenia z jazdy. Nowa aplikacja MyIVECO EASY Way wprowadza kierowców w uproszczony serwis zapobiegawczy, a spersonalizowane usługi premium optymalizują wydajność i efektywność.

copie de man tgx sustainable truck of theyear award 2022

 

Nowy MAN TGX

MAN zdobywa najwyższą nagrodę! I to dwa razy!

Konkurs Międzynarodowy Samochód Ciężarowy Roku ocenia innowacje techniczne, komfort, bezpieczeństwo, ślad węglowy, wskaźnik TCO i ogólne właściwości jezdne modelu TGX. Ten model otrzymał tytuł Międzynarodowy Samochód Ciężarowy Roku w roku 2021 i 2022. Mówiąc wprost, ten pojazd ciężarowy „wniósł największy wkład w efektywność transportu drogowego”. TGX zdobył również nagrodę iF Gold Design Award za swój elegancki wygląd oraz Red Dot Design Award! To oszałamiające!

 

copie de mercedes benz genh2

 

Mercedes-Benz GenH2

 • W 2021 roku prestiżową nagrodę Międzynarodowy Samochód Ciężarowy Roku w kategorii Innowacje otrzymał model Mercedes-Benz GenH2 z ogniwami paliwowymi. Niemiecki pojazd ciężarowy na wodór nie tylko wygląda bardzo stylowo, ale również może pochwalić się zasięgiem do 1000 km. Wypatrujcie testów u klientów w 2023 roku!

copie de scania v8 770 super

 •  

 • Scania V8 770 SUPER lub Hybrid Elect

 •  
  • Nie na darmo nazywają ją Królową szos! Scania 770S ma moc 770 koni mechanicznych, a mimo to potrafi zapewnić znaczne oszczędności paliwa! Model został odchudzony o 75 kg i wyposażony w turbosprężarkę o stałej geometrii z łożyskami kulkowymi.
  •  

copie de tesla semi

 

Tesla semi

  • Elon Musk powraca z pierwszą ciężarówką swojej marki. Według Tesli jest to najszybsza, najbezpieczniejsza ciężarówka o najniższym wskaźniku TCO. A do tego w prawdziwym stylu Tesli, bo jest w 100% elektryczna.

Korzystasz z nieaktualnej wersji przeglądarki.

Nie wspieramy już tej wersji przeglądarki. Oznacza to, że niektóre funkcjonalności strony mogą nie działać poprawnie.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę do nowszej wersji lub otwórz stronę korzystając z innej przeglądarki.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+