edito new tyres at factory help and advice
edito new tyres at factory help and advice

Znajdź właściwą oponę

Wyszukiwanie według rodzaju pojazdu i/lub rozmiaru

Należy wybrać jedno z pól
Niewłaściwy parametr wyszukiwania, spróbuj ponownie

Prowadzenie firmy jest wymagające, podobnie jak wymagająca jest firma Michelin wobec swoich opon.

Dla każdego typu działalności firma Michelin oferuje oponę, która zaspokoi konkretne potrzeby biznesowe i pomoże w osiaganiu lepszych wyników. Dlatego stworzyliśmy wyszukiwarkę opon, która pomoże Ci łatwo i szybko dobrać odpowiednie opony. Wystarczy tylko kilka kliknięć poniżej, aby znaleźć oponę pasującą do konkretnego pojazdu i warunków eksploatacji. Bez względu na to, czy działasz w branży transportowej, przeładunkowej, budowlanej, rolniczej, robót publicznych, zarządzania flotą pojazdów, czy też w innych sektorach, firma Michelin zawsze zaoferuje produkt lub usługę, która trafi w Twoje potrzeby.

advices

Pomoc i porady techniczne

Tutaj znajdziesz porady techniczne i zalecenia dotyczące eksploatacji wszystkich opon MICHELIN niezależnie od sektora działalności.


PRZEDŁUŻ ŻYWOTNOŚĆ OPON CIĘŻAROWYCH,
KORZYSTAJĄC Z USŁUG BIEŻNIKOWANIA LUB POGŁĘBIANIA BIEŻNIKA

Michelin remix tyre help and advice

Odkryj nasze rozwiązania z zakresu bieżnikowania i pogłębiania bieżnika w oponach ciężarowych (do samochodów ciężarowych i autobusów) oraz wszystkie zalety i korzyści, jakie oferują w obszarze poprawy osiągów opon ciężarowych MICHELIN.

PL image 2020 06 26 13 31 27 237 0 73 473 282

Pogłębianie bieżników opon ciężarowych polega na usunięciu kilku milimetrów gumy z dna rowków bieżnika. Pogłębianie pozwala zwiększyć przebieg opon, obniżyć zużycie paliwa i poprawić przyczepność ogumienia.

why michelin

Dlaczego Michelin?

Dążymy do tego, aby mobilność była bardziej bezpieczna i efektywna, a jednocześnie w mniejszym stopniu oddziaływała na środowisko, dzięki czemu będzie można dokonywać bardziej zdecydowanych postępów w każdej dziedzinie. To jest nasz cel.

Korzystasz z nieaktualnej wersji przeglądarki.

Nie wspieramy już tej wersji przeglądarki. Oznacza to, że niektóre funkcjonalności strony mogą nie działać poprawnie.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę do nowszej wersji lub otwórz stronę korzystając z innej przeglądarki.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+