header truckshow

Pokaz ciężarówek, powód do dumy

Opublikowano dnia 1 października 2023 - 2 minuty czytania

Przeżyj z nami raz jeszcze pokaz na torze Nürburgring 2023!

Czy tak jak my jesteś zafascynowany pokazami ciężarówek? Zapraszamy na ADAC International Truck Grand Prix, wydarzenie gromadzące entuzjastów ciężarówek z całego świata na słynnym torze Nürburgring w Niemczech. Moment, w którym każdy ryk silnika zabrzmi jak hymn radości i dumy!

Ciesz się duchem festiwalu ciężarówek

Jeśli jesteś fanem pięknych ciężarówek, nie przegap tego pokazu. Zabierze Cię on w samo serce akcji na legendarnym torze Nürburgring w Niemczech. Wyścigi ciężarówek, pokazy i wystawy pojazdów ciężarowych, stoiska wystawowe, wieczory imprezowe, zwieńczone pokazem sztucznych ogni: wszystko zaaranżowane tak, aby zapewnić niezapomniane chwile.

Zobacz najbardziej oryginalne ciężarówki, poznaj motywacje kierowców, odwiedzających oraz spostrzeżenia menedżerów flot.

Pokaz ciężarówek, powód do dumy | Michelin

Fani niestandardowych ciężarówek, bądźcie czujni!

Nie przegapcie żadnych informacji o festiwalu i paradzie ciężarówek, zapisując się do naszego newsletteru dla entuzjastów.

Przygotuj się na mistrzostwa Europy w wyścigach ciężarówek w 2024 roku!

W 2024 roku Europa będzie gospodarzem trzech wyścigów ciężarówek, zapowiadających zapierające dech w piersiach widowiska. Zawody te pokażą moc pojazdów i pasję do ciężkich samochodów ciężarowych, tworząc niezapomniany sezon na najbardziej prestiżowych torach naszego kontynentu.
- EuroTruck Showdown odbywa się na legendarnym torze Spa-Francorchamps w Belgii. To miejsce w Ardenach staje się areną, na której potęga ciężkich ciężarówek rozwija się na jej słynnych zakrętach. Intensywna rywalizacja, spektakularne doświadczenie.

- Grand Prix AlpineTruck na torze Circuit Paul Ricard, ekscytujące połączenie mocy i osiągów na południu Francji. Ten kultowy tor, z szybkimi prostymi i technicznymi zakrętami, tworzy niezrównane widowisko dla tych elektryzujących zawodów, celebrujących osiągi ciężkich samochodów ciężarowych skąpanych w śródziemnomorskim słońcu.

- BalticHaul Masters na torze Nürburgring w Niemczech, gdzie potęga ciężkich ciężarówek zderza się z wymagającym układem tego legendarnego toru. Z ciasnymi zakrętami i szybkimi sekcjami na Nordschleife, ten bardzo techniczny tor zapewnia intensywną rywalizację, łącząc tradycję i pasję do ciężarówek.

Dowiedz się więcej o swojej społeczności, subskrybując nasz newsletter!

Od niestandardowej kabiny ciężarówki po codzienny mobilny dom dla kierowców

Widziałeś już niestandardowe kabiny, które ci entuzjaści uczynili swoimi domami. Zobacz, jak producenci ciężarówek opracowują coraz więcej rozwiązań poprawiających ich komfort.

Korzystasz z nieaktualnej wersji przeglądarki.

Nie wspieramy już tej wersji przeglądarki. Oznacza to, że niektóre funkcjonalności strony mogą nie działać poprawnie.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę do nowszej wersji lub otwórz stronę korzystając z innej przeglądarki.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+