header without logo 06 1920

WIĘKSZA OCHRONA OPON,
DZIĘKI KTÓREJ MOŻESZ PRACOWAĆ SPOKOJNIEJ.


logo pakiet ochronny pl2

Jak działa pakiet ochronny?

ikona 10

KUPUJESZ OPONY MICHELIN OBJĘTE PAKIETEM OCHRONNYM

Pakietem ochronnym objęte są wszystkie opony rolnicze i agro-przemysłowe (opony z technologią Ultraflex, opony rolnicze, opony Compact Line) marki Michelin zakupione od 1 stycznia 2023 roku.

ikona 11

REJESTRUJESZ GWARANCJĘ NA USZKODZENIA PRZYPADKOWE

Warunkiem skorzystania z pakietu ochronnego jest dokonanie rejestracji gwarancji w ciągu 30 dni od dnia zakupu opon przez wysłanie wiadomości e-mail wraz z dołączoną fakturą potwierdzającą zakup.

ikona 12

CIESZYSZ SIĘ SPOKOJNĄ PRACĄ Z OPONAMI MICHELIN

Jeżeli opona objęta pakietem ochronnym ulegnie przypadkowemu uszkodzeniu w trakcie eksploatacji, przekażemy Ci kompensatę w postaci nowej opony lub w postaci wyliczonej kwoty reklamacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o pakiecie ochronnym na uszkodzenia przypadkowe? Pobierz PDF z warunkami gwarancji!

Jak jest przyznawana kompensata?

Jeżeli w wyniku przeprowadzonych oględzin opona zostanie uznana za niezdatną do użytku lub nienaprawialną z powodu uszkodzenia przypadkowego, przekażemy Ci kompensatę w postaci nowej opony lub w postaci wyliczonej kwoty reklamacji. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do wyboru sposobu kompensaty.

Przyznana kompensata zostanie obliczona jako wartość procentowa podana w poniższej tabeli pomnożona przez cenę zakupu nowej opony.


opony 2


Wybierając opony rolnicze lub agro-przemysłowe marki Michelin, zapewniasz sobie najlepsze doświadczenia i wydajność na polu, a dodatkowo zyskujesz pakiet ochronny na uszkodzenia przypadkowe!

Jak zarejestrować gwarancję?

Jeśli chcesz objąć zakupione opony pakietem ochronnym na uszkodzenia przypadkowe, zarejestruj gwarancję przez zgłoszenie swojego zakupu drogą mailową.

ikona 02 2

Gwarancję należy zarejestrować w ciągu 30 dni od dnia zakupu opon objętych pakietem ochronnym. Data zakupu musi być udokumentowana fakturą.

ikona 03 2

Wyślij wiadomość e-mail na adres ecn.br.client@michelin.com wraz z dołączoną fakturą potwierdzającą zakup opon objętych pakietem ochronnym.

ikona 04 2

W mailu umieść następujące dane: imię i nazwisko lub w przypadku przedsiębiorców firmę, numer identyfikacyjny przedsiębiorcy (w przypadku przedsiębiorców), adres mailowy do kontaktu oraz dowód zakupu opon.

ikona 05 2

Rejestrując gwarancję, potwierdzasz akceptację warunków Gwarancji i Ogólnych Warunków Sprzedaży Michelin.

Pamiętaj! Rejestracja gwarancji jest warunkiem koniecznym objęcia opon pakietem ochronnym na uszkodzenia przypadkowe!

Jak złożyć reklamację?

W przypadku reklamacji należy skontaktować się ze sprzedawcą opon Michelin.

Zgłaszając reklamację, jesteś zobowiązany do: udostępnienia reklamowanej opony, przedstawienia dowodu zakupu (faktura potwierdzająca zakup uszkodzonej opony) oraz przedstawienia informacji do identyfikacji dokonanej rejestracji gwarancji.

W niektórych przypadkach Michelin może wystąpić o udostępnienie pojazdu, na którym były użytkowane opony podlegające reklamacji celem oceny jego stanu technicznego.

ciągniki

Chcesz dowiedzieć się więcej o pakiecie ochronnym na uszkodzenia przypadkowe? Pobierz PDF z warunkami gwarancji!

Dlaczego warto skorzystać z pakietu ochronnego?

ikona 06

JEDYNY TAKI PRODUKT NA RYNKU

Pakiet ochronny obejmuje uszkodzenia przypadkowe, niepowtarzalne i nienaprawialne (np. przebicie boku czy czoła bieżnika) i jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy, że prawidłowo zarejestrujesz gwarancję!

ikona 07

DO 4 LAT GWARANCJI NA USZKODZENIA PRZYPADKOWE

Gwarancja obowiązuje przez okres: 4 lat w przypadku opon z technologią Ultraflex; 3 lat w przypadku opon rolniczych; 1 roku w przypadku opon Compact Line. Okres gwarancji jest liczony od daty zakupu opon.

ikona 08

KOMPENSATA W POSTACI NOWEJ OPONY LUB KWOTY REKLAMACJI

Jeżeli opona ulegnie przypadkowemu uszkodzeniu, otrzymasz kompensatę w postaci nowej opony lub w postaci wyliczonej kwoty reklamacji, co redukuje koszt zakupu nowego ogumienia nawet do zera!

ikona 09

ZYSKUJESZ SPOKÓJ PODCZAS CODZIENNEJ PRACY

Przypadkowe uszkodzenia opon nie będą już dla Ciebie problemem! Dzięki pakietowi ochronnemu możesz skupić się na swoich codziennych zadaniach, zamiast martwić się ogromnymi kosztami wymiany opon. 

Masz pytania dotyczące pakietu ochronnego? Chętnie na nie odpowiemy!

Korzystasz z nieaktualnej wersji przeglądarki.

Nie wspieramy już tej wersji przeglądarki. Oznacza to, że niektóre funkcjonalności strony mogą nie działać poprawnie.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę do nowszej wersji lub otwórz stronę korzystając z innej przeglądarki.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+