michelin mytechxpert app

MICHELIN MyTechXpert

Aplikacja MyTechXpert dostarcza niezbędnych informacji o oponach za dotknięciem ekranu

pl

Obrazy funkcji aplikacji: ekran główny, obrazy diagnostyczne, porównania opon

W momencie obchodów 100-lecia Książki Danych Technicznych opon ciężarowych Michelin przechodzi ona kolejną ewolucję, kiedy wszystkie zawarte w niej informacje stają się dostępne poprzez aplikację na smartfony - MyTechXpert.

Aplikacja umożliwia operatorom flot łatwe uzyskiwanie informacji niezbędnych do codziennej pracy. Umożliwia im analizowanie zużycia opon oraz świadome decyzje dotyczące wyboru odpowiedniej opony. Ponadto aplikacja zapewnia dostęp do szerokiej gamy opcji produktów Michelin.

Podobnie jak książka danych, aplikacja MyTechXpert została opracowana jako narzędzie referencyjne dla właścicieli flot i dealerów opon ciężarowych. Aplikacja zawiera specyfikacje techniczne oraz porady na dotyczące prawidłowego użytkowania i pielęgnacji opon. Znajdziesz w niej również informacje na poniższe tematy:

  • Montaż opon
  • Instrukcje bezpieczeństwa opon
  • Zalecenia dotyczące ciśnienia w oponach
  • Zakresy produktów dla nowych opon i opon bieżnikowanych

Aplikacja na smartfony usprawni pracę każdego dealera lub właściciela floty dzięki szybszemu dostępowi do niezbędnych informacji na temat konserwacji opon do samochodów ciężarowych oraz do porad ekspertów. Umożliwi Ci także szybszą reakcję na problemy dzięki możliwości przeprowadzenia wstępnej diagnostyki zużycia opon.

Pobierz teraz!

Aplikacja MICHELIN MyTechXpert - PL

Niezbędne narzędzie dla wszystkich specjalistów z branży

Aplikacja MyTechXpert to podstawowe narzędzie do codziennego użytku. Stworzyliśmy je we współpracy z dealerami z branży samochodów ciężarowych. Najważniejsze funkcje obejmują szybkie wyszukiwanie opon i wspólnych cech, obrazy diagnostyczne opon, informacje techniczne z podręcznika serwisowego Michelin oraz filmy szkoleniowe od certyfikowanych inżynierów terenowych Michelin, wszystkie opracowane w celu zapewnienia właścicielom flot i operatorom większej wiedzy specjalistycznej.

4 powody, dla których warto korzystać z aplikacji

Przydatne

Przydatne porady techniczne od inżynierów Michelin

 

Bezpłatne

Bezpłatne aktualne informacje o nowych funkcjach i rozwiązaniach

Dostosowany

Szybki dostęp
do najważniejszych codziennych informacji

Skuteczne

Wyszukiwanie najważniejszych informacji o potrzebach
związanych z oponami, bieżnikowaniem i ciśnieniem w oponach.

Aplikacja Michelin MyTechXpert pozwala zarówno przedstawicielom handlowym, jak i właścicielom lepiej dobrać opony najlepiej dopasowane do ich floty. Aplikacja funkcjonuje na urządzeniach z systemami Android i iOS. Można ją bezpłatnie pobrać z Google Play lub App Store. Użytkownicy mają dostęp do bieżących porad technicznych, różnych funkcji oraz regularnych aktualizacji aplikacji.

Korzystasz z nieaktualnej wersji przeglądarki.

Nie wspieramy już tej wersji przeglądarki. Oznacza to, że niektóre funkcjonalności strony mogą nie działać poprawnie.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę do nowszej wersji lub otwórz stronę korzystając z innej przeglądarki.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+