Gamme pneu minning MICHELIN

PL Background minning construction Mining and quarries

Gamme pneu minning MICHELIN

Kopalnie odkrywkowe

Michelin, partner z wyboru największych kopalń na świecie w zakresie produktywności

Opony przemysłowe Michelin, które są odzwierciedleniem naszej wiedzy i doświadczenia oraz nasza pozycja lidera na rynku są znakomitą ilustracją tego, że nieustannie dążymy do doskonałości w zakresie innowacji, osiągów, wytrzymałości i trwałości naszych produktów. Znakomita odporność na uszkodzenia, rzeźba bieżnika i dobór mieszanek gumowych sprawiają, że opony przemysłowe Michelin sprawdzają się idealnie w różnych warunkach użytkowania i mają bezpośredni wpływ na produktywność kopalń. To wszystko sprawia, że są bezkonkurencyjne. Opony Michelin mogą pracować nawet 23 godziny na dobę pod dużym obciążeniem na niezwykle agresywnym podłożu. Dlatego muszą cechować się niezawodnością i gwarantować użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo.

Opona MICHELIN XDR 3 w akcji:

MASTER XDR 3 - Master in English - Clip version 1080p

Nasze usługi i rozwiązania


Najszersza gama opon na rynku otrzymała dodatkowe wsparcie Michelin w postaci rozwiązań dostosowanych do ekstremalnych warunków panujących w kopalniach odkrywkowych, a oprócz tego ich użytkownicy otrzymują wsparcie techniczne na najwyższym poziomie połączone z najszerszą gamą usług na rynku, ponieważ nawet najlepsza opona jest niczym bez najlepszej obsługi serwisowej. Za pomocą symulatorów i narzędzi analitycznych nasi eksperci pomogą Ci wykorzystać cały potencjał opon Michelin i zwiększyć produktywność firmy.

PL Picto mems evolution 4 Mining and quarries

advices

Wskazówki i zalecenia

Opony do maszyn pracujących w kopalniach muszą być dostosowane do panujących tam warunków eksploatacji i rodzaju podłoża. Zadbaj, aby wybrać najlepsze opony i dowiedzieć się wszystkiego odnośnie ich optymalnej eksploatacji: obsługa serwisowa, przechowywanie i naprawy!

tyre-pressure

Pressure Advisor

Dzięki ciśnieniu w oponach dostosowanemu do warunków ich eksploatacji masz pewność optymalizacji ich trwałości i osiągów. Skorzystaj z naszego narzędzia Pressure Advisor i sprawdź, jakie powinno być właściwe ciśnienie w oponach na Twoich maszynach.

PL Edito photo mining underground 2 Mining and quarries

Kopalnie podziemne

Nasze opony i rozwiązania dla kopalni podziemnych.

Yellow articulated dump truck in action

Edito photo adtloader quarry Help and Advice

Yellow articulated dump truck in action

Kamieniołomy

Nasze opony i rozwiązania dla kamieniołomów.

Jako światowy lider na rynku opon do użytku w kopalniach, Michelin ma w ofercie szeroką gamę produktów do wszystkich warunków użytkowania i maszyn, takich jak ładowarki czy wozidła o masie ponad 100 ton. Michelin opracował i produkuje największą na świecie oponę o średnicy osadzenia 63 cali, która zrewolucjonizowała rynek wozideł pracujących w kopalniach odkrywkowych. Michelin będzie mieć zawsze odpowiednie rozwiązanie w swojej ofercie.

Dzięki technologii MEMS (Michelin Earthmover Management System), pierwszemu elektronicznemu systemowi monitorowania ciśnienia i temperatury w oponach przemysłowych i śledzenia pojazdów przez GPS, Michelin stał się także prekursorem innowacyjnych usług. O obsługę systemu u jego użytkowników dbają nasze zespoły ekspertów korzystających z najlepszych narzędzi na rynku.

Korzystasz z nieaktualnej wersji przeglądarki.

Nie wspieramy już tej wersji przeglądarki. Oznacza to, że niektóre funkcjonalności strony mogą nie działać poprawnie.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę do nowszej wersji lub otwórz stronę korzystając z innej przeglądarki.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+