PL Background photo warehouse Construction and Industry

Transport wewnętrzny

Rentowność, bezpieczeństwo i niezawodność we wszystkich czynnościach związanych z transportem wewnętrznym.
Michelin w służbie Twojej logistyki.

PL Logo pressure advisor service Help and Advice

Pressure Advisor

Skorzystaj z narzędzia online Pressure Advisor i sprawdź właściwe ciśnienie w oponach dowolnego pojazdu używanego w transporcie wewnętrznym 

Transport w portach i terminalach

Złożoność środowiska transportu w portach i terminalach kontenerowych zainspirowała Michelin do zaprojektowania i systematycznego udoskonalania specjalnej gamy opon, które byłyby w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby w tak zróżnicowanych warunkach użytkowania.

Chargement de conteneurs par un chariot élévateur

PL Edito Container handling Construction and Industry

Chargement de conteneurs par un chariot élévateur

W ofercie Grupy Michelin znajdziesz szeroką gamę opon do wózków widłowych średniego i dużego udźwigu, miniładowarek i innych maszyn pracujących przy rozładunkach, magazynowaniu i w transporcie bliskim. Projektując nasze opony, kierowaliśmy się trzema najważniejszymi kryteriami: produktywnością, bezpieczeństwem użytkowania i niezawodnością.

PRODUKTYWNOŚĆ: Wybór opon Michelin do wózków widłowych oznacza optymalizację kosztów godzinowych, z korzyścią dla wszelkich działań logistycznych.

BEZPIECZEŃSTWO: Jest to jeden z głównych czynników branych pod uwagę w segmencie produktów do transportu bliskiego i wewnątrzzakładowego. Dzięki innowacyjnym technologiom opony Michelin znakomicie tłumią wstrząsy, co przekłada się na komfort pracy operatorów maszyn, ale przede wszystkim służy ochronie sprzętu, nawet takich jak wózki widłowe o dużym udźwigu. To także kwestia bezpieczeństwa przewożonych towarów. Ponadto przenoszenie momentu obrotowego i prędkość zostały zoptymalizowane, a droga hamowania znacznie skrócona.

NIEZAWODNOŚĆ: Dzięki technologii radialnej bezdętkowych opon Michelin opracowanych pod kątem prac przeładunkowych unikniesz ryzyka szybkiego zużycia opon i będziesz cieszył się ich dłuższą żywotnością.

Poświęć chwilę, aby poznać ofertę opon Michelin do transportu bliskiego i wewnętrznego. Opony możesz przeglądać według typu pojazdu lub rozmiaru (najpopularniejsze to 7.00R12, 8.25R15, 6.50R10, 12.00R20).

Korzystasz z nieaktualnej wersji przeglądarki.

Nie wspieramy już tej wersji przeglądarki. Oznacza to, że niektóre funkcjonalności strony mogą nie działać poprawnie.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę do nowszej wersji lub otwórz stronę korzystając z innej przeglądarki.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+