michelin compact line promo header

ZAWSZE ZYSKASZ Z OPONAMI MICHELIN!

KUP 2 NOWE OPONY MICHELIN COMPACT LINE I ODZYSKAJ 200 ZŁ!*

 

*Oferta ważna od 1 kwietnia do 31 lipca 2023 r.

 

ZASADY PROGRAMU

1 ico promo

KUP OPONY

Kup 2 nowe opony MICHELIN z gamy Compact Line (agroprzemysłowe) w terminie od 1 kwietnia do 31 lipca 2023 r. 

2 ico promo

ZGŁOŚ UDZIAŁ

do 31 sierpnia 2023 r.  zgłoś swój udział i prześlij nam fakturę albo inny dokument potwierdzający zakup opon objętych programem na adres: ecn.br.client@michelin.com.
W tej samej wiadomości e-mail dodaj swój adres dostawy nagrody. W temacie e-maila napisz: Zawsze zyskasz z oponami MICHELIN!

3 ico promo

ODBIERZ NAGRODĘ!

W przypadku akceptacji Twojego zgłoszenia otrzymasz kartę Edenred o wartości 200 zł za każde zakupione 2 sztuki nowych opon MICHELIN z gamy Compact Line (agroprzemysłowe).
Nagroda zostanie wysłana nie później niż do 31 października 2023r.

Maksymalna liczba opom zarejestrowanych w akcji przez jednego uczestnika – 10 nowych opon MICHELIN z gamy Compact Line (agroprzemysłowe). Jeden uczestnik ma prawo odebrać maksymalnie 5 kart Edenred.

Program skierowany jest wyłącznie przedsiębiorców z branży budowlanej i przedsiębiorców i/lub osób fizycznych prowadzących gospodarstwo rolne – którzy prowadzą działalność gospodarczą lub rolną na terytorium Polski.

* Szczegółowa lista opon biorących udział w programie „ZAWSZE ZYSKASZ Z OPONAMI MICHELIN!” oraz jego warunki, w tym szczegóły dotyczące wydawania nagród, znajdują się w regulaminie dostępnym w Biurze Handlowym Michelin Polska Sp. z o.o., ul. Domaniewska 28, 02-672 Warszawa, oraz u terenowych przedstawicieli Michelin. Organizatorem programu jest Michelin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie przy ul. Leonharda 9, 10-454 Olsztyn.

Korzystasz z nieaktualnej wersji przeglądarki.

Nie wspieramy już tej wersji przeglądarki. Oznacza to, że niektóre funkcjonalności strony mogą nie działać poprawnie.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę do nowszej wersji lub otwórz stronę korzystając z innej przeglądarki.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+