Alt text

michelin agro top

OPONY MICHELIN – KUPUJESZ I ZYSKUJESZ!

KUP 2 NOWE OPONY ROLNICZE MICHELIN I ODZYSKAJ DO 600 ZŁ!

*Oferta ważna od 1 kwietnia do Do 31 lipca 2023 r.

ZASADY PROGRAMU

Alt text

1 ico promo

KUP OPONY

Kup 2 nowe opony MICHELIN w terminie od 1 kwietnia do Do 31 lipca 2023 r. Odbierz 600 zł za 2 opony we wzorze bieżnika: AXIOBIB, AXIOBIB 2, EVOBIB, MACHXBIB, ROADBIB, X M28, YIELDBIB, CEREXBIB, CEREXBIB 2, FLOATXBIB, MEGAXBIB, MEGAXBIB 2, TRAILXBIB.
Odbierz 350 zł za 2 opony we wzorze bieżnika: AGRIBIB, AGRIBIB 2, MULTIBIB, MULTIBIB PLUS, OMNIBIB, X M108, XEOBIB, SPRAYBIB, AGRIBIB RC.

Alt text

2 ico promo

ZGŁOŚ UDZIAŁ

Do 31 sierpnia 2023 r. zgłoś swój udział i prześlij nam fakturę albo inny dokument potwierdzający zakup opon objętych programem na adres: ecn.br.client@michelin.com.
W tej samej wiadomości e-mail dodaj swój adres dostawy nagrody. W temacie e-maila napisz: Opony MICHELIN – kupujesz i zyskujesz!

Alt text

3 ico promo

ODBIERZ NAGRODĘ!

W przypadku akceptacji Twojego zgłoszenia otrzymasz kartę Edenred o wartości 600 zł lub 350 zł (w zależności od rodzaju zakupionych opon) za każde kupione 2 sztuki nowych opon MICHELIN.Nagroda zostanie wysłana nie później niż do 31 października 2023 r.
Maksymalna liczba opon zarejestrowanych w akcji przez jednego uczestnika – 10 nowych opon MICHELIN. Jeden uczestnik ma prawo odebrać maksymalnie 5 kart Edenred.

Program skierowany jest wyłącznie do przedsiębiorców i/lub osób fizycznych prowadzących gospodarstwo rolne – którzy prowadzą działalność gospodarczą lub rolną na terytorium Polski.

* Szczegółowa lista opon biorących udział w programie „OPONY MICHELIN – KUPUJESZ I ZYSKUJESZ!” oraz jego warunki, w tym szczegóły dotyczące wydawania nagród, znajdują się w regulaminie dostępnym w Biurze Handlowym Michelin Polska Sp. z o.o., ul. Domaniewska 28, 02-672 Warszawa, oraz u terenowych przedstawicieli Michelin. Organizatorem programu jest Michelin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie

Korzystasz z nieaktualnej wersji przeglądarki.

Nie wspieramy już tej wersji przeglądarki. Oznacza to, że niektóre funkcjonalności strony mogą nie działać poprawnie.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę do nowszej wersji lub otwórz stronę korzystając z innej przeglądarki.

Firefox 78+
Edge 18+
Chrome 72+
Safari 12+
Opera 71+